https://pgen.pl/assets/cache/96a05a7fe11ab09fb6539133e4f6f18e_750_319_optim.jpg
Bokserzy dzieciom na PGE Narodowym

22 kwietnia na PGE Narodowym odbędzie się charytatywna gala bokserska tzw. „Białych Kołnierzyków”, którą poprowadzi popularny dziennikarz sportowy Michał Olszański. Gala jest wyjątkowa bo w ringu zmierzą się aktorzy, celebryci czy politycy. Swój udział w walkach potwierdzili Wiceminister Sportu Jarosław Stawiarski oraz aktor Wojciech Zieliński.

Biznes Boxing Polska, który jest organizatorem wydarzenia, prowadzi nadal rozmowy ze znanymi piłkarzami oraz gwiazdami ze świata show biznesu, zachęcając je do udziału w gali. Cel jest bardzo szczytny, bo zyski z biletów oraz aukcji przeznaczone zostaną na Fundację Akogo na kolejne wybudzenia dzieci i dorosłych. Dodatkowo sami zawodnicy będą prowadzili także zbiórkę pieniędzy jeszcze przed galą.

Projekt ma już swoją tradycję. W ubiegłym roku podobna gala odbyła się w Poznaniu, a w tym roku na dużo większą skalę zostanie zrealizowana na PGE Narodowym. W trakcie poznańskiej gali w walce wieczoru zmierzyli się Dariusz Michalczewski z prezydentem miasta Jackiem Jackiewiczem. Podczas warszawskiej gali na ringu pojawi się kilku aktorów, celebrytów, a nawet polityków.

- Całe wydarzenie zorganizowane będzie w Biznes Klubie na PGE Narodowym. Bilety wkrótce trafią do sprzedaży. Gala będzie miała formę eleganckiej kolacji. Zamiast tradycyjnych krzesełek, dookoła ringu rozmieszczone zostaną okrągłe elegancko ozdobione stoły, a na samej imprezie spodziewamy się wielu znakomitych gości ze świata polityki, biznesu i szeroko pojętej rozrywki - mówi Jabub Opara, prezes spółki PL.2012+ zarządzającej PGE Narodowym.

Swój udział potwierdziło już kilka znanych osób. W ringu zobaczymy Wiceministra Sportu Jarosława Stawiarskiego, aktorów Mikołaja Roznerskiego i Wojciecha Zielińskiego, nadal prowadzone są rozmowy ze znanymi piłkarzami, dziennikarzami oraz celebrytami. Każdy z uczestników przejdzie 8-tygodniowy cykl przygotowawczy.

- Trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami, którzy mogliby wesprzeć ten projekt. Mamy dostępne miejsca reklamowe na ringu, bannerach, telebimach czy ściankach sponsorskich. Zapraszamy do współpracy wszystkich, bo cel jest tego warty, a im więcej zbierzemy, tym większą pomoc będziemy mogli ofiarować Klinice Budzik, która zajmuje się dziećmi w bardzo ciężkim stanie zdrowia – zachęca prezes Jakub Opara.

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego treningu
z udziałem Wiceministra Sportu Jarosława Stawiarskiego

Link skrócony: www.stdn.pl/5238-81594

Co o tym sądzisz?