Kup stolik


Trwa sprzedaż stolików na Galę Boksu "Białych Kołnierzyków", która odbędzie się 22 kwietnia 2016 roku na PGE Narodowym. Galę Biznes Boxing Polska na żywo będzie mogło obejrzeć nawet 500 osób.

Zysk z wydarzenia i licytacji zasili konto fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”. W stadionowej gali udział potwierdzili artyści, aktorzy, biznesmeni i politycy.

Sprzedaż stolików jest prowadzona przez Biznes Boxing Polska. Prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu kontakt@biznesboxingpolska.com lub o kontakt telefoniczny: +48 506 070 625.

Cennik obejmuje cztery strefy:
  • Strefę VIP: 10 000 zł (netto) za stolik 10 os.
  • Strefę Otwartą: 7 500 zł (netto) za stolik 10 os.
  • Strefę pod antresolą: 5000 zł (netto) za stolik 10 os.
  • Strefę na antresoli (ze stolikami koktajlowymi): 225 zł/netto (243 brutto) od osoby.

Na pełnowymiarowym ringu ustawionym w stadionowym Biznes Klubie zobaczymy między innymi wiceministra sportu i turystki Jarosława Stawiarskiego, aktora Wojciecha Zielińskiego, rapera JWP Pawła Łajzola oraz dziennikarzy, prezesów firm i maklerów. W jednej z walk rękawice skrzyżują Tomasz Jachimek, znany konferansjer oraz Michał Pol, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego. Łącznie zawodnicy stoczą sześć trzyrundowych walk. Każda runda trwa dwie minuty.

Podczas gali odbędzie się aukcja podczas, której będzie można wylicytować między innymi koszulkę Roberta Lewandowskiego, dzień z żużlową reprezentacją Polski oraz ekskluzywną kolację w towarzystwie rapera Vienia. W ubiegłym roku podczas Gali Biznes Boxing Polska w Poznaniu zebrano blisko 120 000 zł.